Š. m. balandžio 24 d. Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės „Kartu mes kuriame ateitį“ proga Vilniaus Gedimino technikos universiteto biblioteka organizuoja akademinių bibliotekų praktinių patirčių seminarą.
Seminaro metu dalinsimės praktiniais atradimais bei įgyta patirtimi, kuriant ir vystant įvairias veiklas bei paslaugas vartotojams.
Registracija nutraukta užsiregistravus maksimaliam dalyvių skaičiui.