VILNIUS TECH Architektūros fakulteto ketvirtakursiai dalyvavo Saint-Gobain architektūros studentų projektų konkurse, rengė pasiūlymus Lisabonos miestui.
Balandžio 28 d. Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete įvyko Saint-Gobain architektūros konkurso nacionalinis turas. Nacionaliniame ture VILNIUS TECH atstovavo 2 komandos:
- Izabelė Seliavaitė, Monika Žuramskaitė ir Konradas Jočis (vadovė doc. Lada Markejevaitė);
- Rokas Jonušas, Gabrielius Dovydėnas ir Jonas Vyšniauskas (vadovė prof. Dalia Dijokienė).
Laimėtoja tapo Dailės akademijos studentė Gabrielė Ibėnaitė, kuri konkurso temą pasirinko baigiamajam darbui ir projektą vystė visus metus. Nors VILNIUS TECH studentai konkursinius darbus rengė tik tris mėnesius, tačiau sužavėjo komisiją labai argumentuotais ir įdomiais urbanistiniais architektūriniais sprendiniais.
Architektūros studentų konkursas yra tarptautinis, pagrįstas Saint-Gobain tvarių pastatų vizija. Pirmą kartą jį 2004 m. organizavo Saint-Gobain Isover Serbijoje, o 2005 m. konkursas jau tapo tarptautiniu renginiu. Konkurse dalyvauja daugiau nei 1300 studentų iš 32 šalių.
Architektūros studentų konkursas yra tarptautinis, pagrįstas Saint-Gobain tvarių pastatų vizija. Pirmą kartą jį 2004 m. organizavo Saint-Gobain Isover Serbijoje, o 2005 m. konkursas jau tapo tarptautiniu renginiu. Konkurse dalyvauja daugiau nei 1300 studentų iš 32 šalių.
Plačiau apie Saint-Gobain konkursą čia.