Kviečiame į kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Energijos inžinerija“ bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokytojus, profesinio mokymo įstaigų mokytojus ir kitus pedagogus, dirbančius su 9–12 klasių mokiniais gamtos ir tiksliųjų mokslų, inžinerijos ar technologijų srityse. Vasario 17–18 d. dviejų dienų (16 akad. val. + 2 akad. val. savarankiško darbo) seminarą organizuoja Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Daugiau informacijos ir registraciją rasite: https://www.lmnsc.lt/renginys/energijos-inzinerija-8y1t8/