2020 m. gegužės 15 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybinių industrijų fakultetas organizuoja penktąją jaunųjų mokslininkų konferenciją „Mokslas – Lietuvos ateitis“, kurios tema – kūrybiškumas, inovacijos ir komunikacija.
Pagrindinis konferencijos tikslas – skatinti jaunuosius mokslininkus pristatyti savo mokslinius darbus, pasidalinti savo žiniomis ir įžvalgomis bei keistis patirtimi su VGTU akademine bendruomene.
Konferencijos teminės kryptys:
- Kūrybiškumas, inovacijos ir technologijos
- Kūrybinės industrijos: kūrybingumo komunikacija
- Naujoji komunikacija
- Kitos kūrybinių, pramogų industrijų bei komunikacijos aktualios temos.
Maloniai kviečiame bakalauro studijų programų studentus, magistrantus, doktorantus dalyvauti konferencijoje ir skaityti pranešimus.
Konferencijoje dalyvavusiems pranešėjams bus išduodami pažymėjimai.
Pranešimo temą ir jo santrauką būtina atsiųsti iki 2020 m. gegužės 1 d. el. p. kiko@vgtu.lt.
Konferencijos klausytojo be pranešimo registracija – iki 2020 m. gegužės 10 d.
Daugiau informacijos telefonu (8 5) 237 0694 arba el. p. kiko@vgtu.lt.
Konferencijos pradžia – 9.00 val.
*Karantino metu konferencija vyks virtualiu būdu Zoom platformoje, Meeting ID – 791-799-2297.
Atšaukus karantiną, konferencija vyks Vilniaus Gedimino technikos universiteto Senamiesčio rūmuose (Pylimo g. 26/1), SNR-III 222 auditorijoje.
Konferencijos tinklalapis ir išsamesnė informacija.