Su džiaugsmu pranešame, kad NORDTEK inžinerinio ugdymo iniciatyvinė grupė drauge su VilniusTech organizuoja pirmąjį NORDTEK inžinerinio ugdymo seminarą, kuris vyks šių metų birželio 4 dieną.
Pandemijos metai išmokė mus vertinti šalia esančius žmones, tad su viltimi laukiame ateinančio rudens, kuris vėl atneštų gyvo bendravimo džiaugsmą. O kol kas užbaikime šiuos akademinius metus per nuotolį, bet drauge: susitikime, padiskutuokime ir pasidalinkime, ko išmokome. Viliamės, kad šis seminaras virs nuolatine platforma žinių ir patirčių mainams tarp kolegų iš NORDTEK tinklo technikos universitetų, tad nepraleiskite progos tapti jo dalimi.
Renginio programa apims tris esmines temas: efektyvios mokymosi aplinkos kūrimą (apverstos klasės ir kitus pažangius dėstymo metodus), skaitmenines dėstymo ir eksperimentavimo priemones bei bendradarbiavimą tarp institucijų. Kviestiniai pranešėjai iš Šiaurės Europos ir Baltijos šalių pasidalins savo patirtimi, o renginio dalyviai yra kviečiami prisidėti prie seminaro aktyviai dalyvaudami diskusijose. Renginys vyks ZOOM platformoje, o dalyvavimas yra nemokamas. Renginio kalba – anglų.
Daugiau informacijos rasite: http://nordtek.net/engineering-education/
Kviečiame dalyvius registruotis atidarius šią nuorodą: https://forms.gle/1ipT11VDW9d4Kwcj8