Rugsėjo 29 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (Vilnius Tech) vyko iškilmingas Senato posėdis. Jo metu buvo įteikti mokslo daktarų diplomai, docentų pedagoginio vardo atestatai.
Daktaro diplomai įteikti šiems fakulteto doktorantams:
Lidijai Kraujalienei (vadovė – prof. dr. Jelena Stankevičienė);
Danguolei Oželienei (vadovas – doc. dr. Rolandas Drejeris);
Agnei Vaiciukevičiūtei (vadovė – prof. dr. Jelena Stankevičienė);
Rimvydui Labanauskiui (vadovas – prof. habil. dr. Narimantas Kazimieras Paliulis);
Eglei Girdzijauskaitei (vadovas – doc. dr. Artūras Jakubavičius);
Pedagoginio vardo atestatas įteiktas doc. dr. Agnei Šimelytei.
Apdovanojimai įteikti mokslinių monografijų konkurso nugalėtojoms:
Ilonai Skačkauskienei, Neringai Vilkaitei-Vaitonei už antrąją vietą konkurse laimėjusią monografiją „Paslaugų vartotojų lojalumas“;
Taip pat apdovanojimai įteikti ir vadovėlių autoriams už pergalę Vilnius Tech aukštojo mokslo vadovėlių konkurse:
Raimondai Martinkutei-Kaulienei ir Viktorijai Stasytytei už vadovėlį „Rizikos valdymas“, laimėjusį antrą vietą.