JMK Darni aplinka
Informacija dalyviams
Informacija dalyviams
Straipsnio pateikimas
- Instrukcijas, kaip rengti straipsnio rankraštį, galima atsisiųsti čia. Straipsnio apimtis turėtų būti 4–6 puslapiai.
- Parengtus straipsnius lietuvių (arba anglų) kalba atsiųsti Word (*.docx) formatu el. adresu: crypt:ZGEuam1rQHZpbG5pdXN0ZWNoLmx0:xx
- Pateikimo terminas yra iki 2025 m. vasario 24 d.
- Prašome autorių siunčiant straipsnius laiško temoje nurodyti: [Sekciją] – [Straipsnio pavadinimą] (pageidautina, kad rankraščio failas taip pat vadintųsi).
- Straipsniai (po teigiamų recenzijų) bus atrinkti stendiniam arba žodiniam pranešimui. Geriausius recenzentų atsiliepimus gavę straipsniai bus spausdinami recenzuojamame, į tarptautinę duomenų bazę (Index Copernicus) įtrauktame, mokslo leidinyje. Kiekvienam autoriui prieš paskelbiant savo straipsnį būtina pasirašyti licencinę sutartį.
Žodinis pranešimas
- Instrukcijas, kaip rengti žodinį pranešimą, galima atsisiųsti čia.
- Žodinio pranešimo trukmė – apie 10 minučių. Rekomenduojama, kad žodinio pranešimo skaidrių skaičius būtų iki 15.
- Pranešimo struktūra: pavadinimas, trumpas įvadas, darbo tikslas, tyrimų metodika, vaizdžiai pateikti tyrimų rezultatai, išvados, dalyvių kontaktai (el. pašto adresas ir kt.).
- Rekomenduojama nenaudoti didelio teksto kiekio ir nemaišyti šriftų. Pranešimo teksto šrifto dydis – ne mažesnis kaip 18 pt. Grafikų ir teksto maketo stilius turėtų būti išlaikytas toks pat visame pranešime. Skaidrės, lentelės ir paveikslai turi būti sunumeruoti. Spalvos grafikuose ir diagramose turi būti skirtingos. Legendos paveiksluose turi būti lengvai suprantamos. Išvados turi būti numeruotos ir glaustai suformuluotos.
- Žodinius pranešimus prašome atsiųsti el. adresu crypt:ZGEuam1rQHZpbG5pdXN0ZWNoLmx0:xx iki konferencijos pradžios.
Stendinis pranešimas
- Instrukcijas, kaip rengti stendinį pranešimą, galima atsisiųsti čia. Stendinis pranešimas maketuojamas vertikaliame, ne mažesnio kaip A1 formato, lape (594 x 841 mm). Pranešimo lapo viršuje turi būti pateiktas pranešimo pavadinimas, žemiau – tyrimo tikslas ir rezultatai.
- Žvelgdamas į stendinį pranešimą konferencijos dalyvis turėtų susidaryti bendrą medžiagos vaizdą ir lengvai perskaityti parašytą tekstą. Rekomenduojama naudoti ne mažesnį kaip 24 pt šriftą ir tarp eilučių paliekant ne mažiau kaip vieno eilėtarpio intervalą. Tekstas stendiniame pranešime turėtų užimti ne daugiau kaip 50 proc. lapo ploto. Didžiosiomis raidėmis turėtų būti rašomi tik pranešimo ir svarbiausių jo dalių ar elementų pavadinimai.
- Iliustracijos (lentelės, paveikslai ir nuotraukos) gali būti įvairaus dydžio, tačiau tekstas jose turi būti gerai matomas ir įskaitomas.
- Konferencijos dieną registruodamiesi dalyviai turi pristatyti atspausdintus stendinius pranešimus organizatoriams, kurie pasirūpins jų eksponavimu numatytoje vietoje.
-
- Puslapio administratoriai:
- Violeta Misevičiūtė
- Viktoras Vorobjovas
- Jevgenija Petkuvienė
- Andželika Pakalkienė
- Jurgita Levickienė
- Orinta Sajetienė
- Eglė Tumelienė
- Ugnė Daraškevičiūtė
- Jelena Kabulova
- Daiva Versekėnienė