Stojantiesiems

2015 m. diplomų įteikimas

Sausio 27, 2015
 
Absolventų dėmesiui
 
 
Kiekvienas I ir II studijų pakopų (nuolatinių, ištęstinių studijų) studentas, apgynęs baigiamąjį darbą, privalo iki studijų baigimą patvirtinančio dokumento (diplomo) išdavimo atsiskaityti (įvykdyti visus numatytus įsipareigojimus) su Vilniaus Gedimino technikos universite­tu.
 
Atsiskaitymo tvarka:
  • Pristatyti atsiskaitymo lapelį su atsakingų asmenų parašais;
  • Pasirašyti diplomų registracijos knygoje.
 
Atsiskaitymo lapelius absolventai gali paimti VGTU Verslo vadybos fakulteto dekanate arba VGTU Verslo vadybos fakulteto internetiniame puslapyje. Studentai diplomų registracijos knygoje pasirašo iki diplomų įteikimo dienos. Diplomų registracijos knygoje bus leista pasirašyti tik studentams visiškai atsiskaičiusiems su dekanatu.
 
Diplomų įteikimas:
 
Pagrindinių ištęstinių studijų studentams – 2015 sausio 29 d. 15.00 val. Saulėtekio rūmų 03 auditorijoje (Saulėtekio al. 11).
 
Magistrantūros studijų studentams – 2015 sausio 29 d. 15.00 val. Saulėtekio rūmų 03 auditorijoje (Saulėtekio al. 11).
 
 
Diplomų įteikimo ceremonijos svečiai:
  • MITA direktorius Arūnas Karlonas
  • AB "Lietuvos paštas" gen. direktorė Lina Minderienė
  • Mokslo prorektorius prof. habil. dr. Antanas Čenys
 

Galerija

Panašios naujienos