2015 m. vasario 6 d. įvyko 18-oji jaunųjų mokslininkų konferencija „Verslas XXI Amžiuje“, organizuojama Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo valdybos fakulteto. Konferencijoje savo mokslinės veiklos rezultatais dalinosi jaunieji mokslininkai, doktorantai, magistrantai, bakalaurai, jų vadovai, kiti asmenys, siejantys savo gyvenimą ir karjerą su mokslu. Pagrindinės konferencijos sekcijos – šiuolaikinio verslo aktualijos, darni plėtra, finansų valdymas, tarptautinė ekonomika ir vadyba, verslo technologijos. Konferencijos metu vyko jaunojo mokslininko dirbtuvės, kurių metu iš užsienio sugrįžę Lietuvos tyrėjai pristatė savo mokslinės veiklos rezultatus.
Džiaugiamės, kad ši konferencija sulaukė didžiulio susidomėjimo tarp jaunųjų mokslininkų ir tikimės, kad tai paskatins tęsti pradėtus tyrimus ir sėkmingai pradėti mokslinę karjerą.