Vasario 6 dieną, ketvirtadienį, 13:45 SRA-II 10 auditorijoje vyks atviras fundamentinių mokslų fakulteto (FMF) tarybos posėdis, kuriame FMF dekanas Rimantas Belevičius pristatys metinės veiklos ataskaitą.
Posėdžio metu fakulteto studentų atstovybės pirmininkas K.Kumpaitis apdovanos geriausius FMF rudens semestro dėstytojus. Taip pat Viešosios Komunikacijos Direkcijos direktorė Dovilė Juršytė pristatys VGTU Prekinio ženklo atnaujinimą. Po pristatymo vyks diskusija su fakulteto bendruomene.
Posėdyje dalyvaus VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas.
Kviečiame dalyvauti!