Stojantiesiems

Elektronikos fakulteto atstovai dalyvavvo tradicinėje „Aukštųjų mokyklų mugėje“

Vasario 1, 2016
Sausio 29 d. ASU paviljone nr. 2, Universiteto g. 10B (Akademija, Kauno r.) vyko tradicinė „Aukštųjų mokyklų mugėje“, kurioje  dalyvavo Elektronikos fakulteto atstovai.
Lietuvos aukštosios mokyklos gimnazijų, vidurinių, aukštesniųjų ir profesinių mokyklų moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domėjosi aukštuoju mokslu, supažindino su savo siekiais ir tikslais, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka. Mugės metu moksleiviai buvo kviečiami papildyti studentų gretas. Aukštųjų mokyklų dėstytojai patarė ir konsultavo, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti vienoje ar kitoje aukštojoje mokykloje, kaip rengtis studijoms.

Galerija

Panašios naujienos