Stojantiesiems

Jaunųjų mokslininkų konferencija „Mokslas – Lietuvos ateitis. Ekonomika ir vadyba“

Spalio 11, 2022

Š.m. spalio 13 d. 14:30 val. Verslo vadybos fakultete vyks Jaunųjų mokslininkų konferencija „Mokslas – Lietuvos ateitis. Ekonomika ir vadyba“. Konferencijos plenarinis posėdis bus SRA-II A08 aud. Jo metu išgirsite tokius pranešimus: 

  • 14:40 – 15:00 – Gedimino Kvietkausko pranešimas tema "Nežinojimas yra didžiausia jauno verslo jėga"
  • 15:00 – 15:20 – Donato Voverio pranešimas tema "Žydrųjų vandenų strategija"
  • 15:20 – 15:40 – Vytauto Bitino pranešimas tema "Kaip kultūra valgo strategiją pusryčiams"

Kviečiame visus norinčius atvykti ir sudalyvauti konferencijoje! 
 

Galerija

Panašios naujienos