Stojantiesiems

Paroda „Po 20 metų“

Lapkričio 12, 2018

Kviečiame apsilankyti bibliotekos Galerijoje A eksponuojamoje Reginos Morkūnaitės ir Laimutės Širvydienės parodoje „Po 20 metų“.

Neužmirškit atsigręžti

Gal suspėsim apeit, gal suspėsim
žemę – ją mes aparsim, apsėsim,

o sutemus, pasaulio gale
atsisėsim, atstangūs galia

savo nuovargio. Ir patylėsim.
Pasėdėsim. Tikriausiai galėsim

pamąstyti, kaip auga šalia
mūsų darbas – pasaulio gale.
                                  Jonas Jakštas, 1981

Kartą, prieš 20 metų, „Paletės“ studijos vadovas Rimas Bičiūnas pasiūlė mums surengti bendrą parodą. Paroda pavyko, buvo įsimintina abiem…
Todėl nutarėm ir vėl pakartoti: pasižiūrėti, ar teisingu keliu einame, ar vis dar tapome, ar tie patys artimi žmonės mus supa…
Autorės

Parodos atidarymas lapkričio 16 d. (penktadienį) 16 val.

Paroda veiks iki gruodžio 11 d.

Galerija

Panašios naujienos