Kviečiame apsilankyti bibliotekos Galerijoje A eksponuojamoje Reginos Morkūnaitės ir Laimutės Širvydienės parodoje „Po 20 metų“.
Neužmirškit atsigręžti
Gal suspėsim apeit, gal suspėsim
žemę – ją mes aparsim, apsėsim,
o sutemus, pasaulio gale
atsisėsim, atstangūs galia
savo nuovargio. Ir patylėsim.
Pasėdėsim. Tikriausiai galėsim
pamąstyti, kaip auga šalia
mūsų darbas – pasaulio gale.
Jonas Jakštas, 1981
Kartą, prieš 20 metų, „Paletės“ studijos vadovas Rimas Bičiūnas pasiūlė mums surengti bendrą parodą. Paroda pavyko, buvo įsimintina abiem…
Todėl nutarėm ir vėl pakartoti: pasižiūrėti, ar teisingu keliu einame, ar vis dar tapome, ar tie patys artimi žmonės mus supa…
Autorės
Parodos atidarymas lapkričio 16 d. (penktadienį) 16 val.
Paroda veiks iki gruodžio 11 d.