Stojantiesiems

Studentai jėgas išmėgino Lietuvos jaunimo sambo imtynėse

Kovo 7, 2016
Pirmąjį pavasario savaitgalį Ukmergėje vyko Lietuvos jaunimo sambo imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo ir VGTU komanda.
Pirmąją vietą iškovojo Kūrybinių industrijų fakulteto studentė Austėja Diksaitė.
Antrąsias vietas iškovojo Statybos fakulteto studentas Aistis Mačerauskas, Elektronikos fakulteto studentai Nedas Rasiulis ir Gvidas Dambrauskas.
VGTU komandos treneris pasidžiaugė gerais studentų rezultatais ir viliasi, kad jie tinkamai atstovaus universitetą Lietuvos studentų sambo čempionate, kuris vyks rudenį.

Galerija

Panašios naujienos