Stojantiesiems

VILNIUS TECH mokslininkės dalyvavo tarptautinio MICE.N.E projekto baigiamojoje konferencijoje Neapolyje

Sausio 27, 2026
VILNIUS TECH Verslo vadybos fakulteto Vadybos katedros mokslininkės prof. dr. Renata Korsakienė ir doc. dr. Laima Jesevičiūtė-Ufartienė kartu su tarptautiniais partneriais dalyvavo projekto MICE.NE – MICE Next Evolution baigiamojoje konferencijoje, kuri vyko 2025 m. gruodžio 11 d. Università degli Studi di Napoli Federico II (Italija).
 
Baigiamoji konferencija buvo viena iš pagrindinių projekto veiklų, subūrusi akademinės bendruomenės ir praktikos atstovus diskusijoms apie žaliųjų ir skaitmeninių įgūdžių ugdymą, reikalingą šiuolaikiniams MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions) sektoriaus specialistams, bei apie MICE švietimo ir mokymo ateities perspektyvas Europos Sąjungoje.
Konferencijos metu buvo pristatyti pagrindiniai projekto rezultatai:
  • MICE vadybos mokymo programa;
  • mokymo vadovas;
  • atvirieji mokymosi ištekliai;
  • mokymo programos pilotinio įgyvendinimo rezultatai Italijoje, Ispanijoje, Slovėnijoje ir Lietuvoje.
Projektas MICE.NE – MICE Next Evolution finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis pagal „Erasmus+“ programą (KA220-HED, projekto Nr. 2023-1-IT02-KA220-HED-000159041).
 
Projektą įgyvendina tarptautinis partnerių konsorciumas, kuriame dalyvauja aukštojo mokslo institucijos, profesinės asociacijos ir praktiniai MICE sektoriaus partneriai iš Italijos, Lietuvos, Ispanijos, Slovėnijos ir kitų Europos šalių.

Galerija

Panašios naujienos

Iškilmingoje šventėje pagerbti geriausi VILNIUS TECH sportininkai ir menininkai
Iškilmingoje šventėje pagerbti geriausi VILNIUS TECH sportininkai ir menininkai
Birželio 9 d. VILNIUS TECH vyko iškilminga geriausių universiteto studentų sportininkų ir menininkų pagerbimo šventė, subūrusi akademinės bendruomenės narius pasidžiaugti ryškiausiais studentų pasiekimais. Renginį sveikinimo žodžiais pradėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektorius prof. dr. Romualdas Kliukas, pabrėžęs studentų atkaklumą, talentą ir universiteto vardo garsinimą tiek Lietuvoje, tiek tarptautinėje erdvėje. Susirinkusiuosius taip pat sveikino VILNIUS TECH Sporto ir meno centro direktorius Alfredas Lukaševičius, dėkodamas studentams už jų atsidavimą, pasiektus rezultatus ir aktyvų universiteto bendruomenės gyvenimo puoselėjimą. Šventėje dalyvavo fakultetų dekanai, prodekanai ir fakultetų atstovai, kurie asmeniškai sveikino studentus bei džiaugėsi jų pasiekimais sporto ir meno srityse. Renginio metu buvo pagerbti studentai, kurie savo talentu, darbu ir rezultatais išsiskyrė universiteto bendruomenėje bei sėkmingai reprezentavo VILNIUS TECH įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose. Jauki atmosfera, nuoširdūs sveikinimai ir bendruomeniškumo jausmas sukūrė ypatingą šventę, tapusią gražiu įvertinimu studentams, treneriams bei meno kolektyvų vadovams už jų pastangas, pasiekimus ir indėlį į universiteto vardo garsinimą. Nuoširdžiai dėkojame VILNIUS TECH Viešosios komunikacijos direkcijai už paramą renginiui.
Plačiau