Rimi Vilniaus maratonas – kasmetinis ir didžiausias šalyje bėgimo renginys. Šiemet jis įvyko rugsėjo 12 d. Vilniuje ir jame dalyvavo vienas iš VILNIUS TECH studentų bei lengvosios atletikos komandos narių, Transporto inžinerijos fakulteto III-ojo kurso studentas Kasparas Šulčys. Jis pusmaratonio rungtį (21 km.) įveikė per 01:19:04 ir užėmė 13-ąją vietą iš 1045 dalyvių!
Sveikiname Kasparą ir linkime toliau sėkmingai siekti įspūdingų rezultatų sporte!