Stojantiesiems

Kviečiame į išskirtinį kursą „Traumos biomechanika“

Kovo 23, 2026 - Balandžio 3, 2026 00:00

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų bendruomenėje lankysis profesorius dr. Kai-Uwe Schmitt iš ETH Zurich, kuris ves intensyvų 40 valandų kursą „Traumos biomechanika“. Kursas vyks nuo kovo 23 d. iki balandžio 3 d. (2 savaitės, 10 dienų, iki 4 val. per dieną), apimantis paskaitas, seminarus ir projektines veiklas.

Traumos biomechanika – svarbi mokslo sritis, nagrinėjanti traumų mechanizmus ir jų atsiradimo priežastis. Šios žinios yra itin reikšmingos kuriant saugesnes transporto priemones, sporto ir treniruočių įrangą, reabilitacijos sprendimus bei pagalbines technologijas žmonėms su negalia. Studijų metu dalyviai gilins biomechanikos ir mechanikos žinias, susipažins su šiuolaikinėmis technologijomis, tokiomis kaip kompiuterinis modeliavimas ir eksperimentiniai tyrimai, bei geriau supras jų praktinį taikymą.

Kviečiame dalyvauti ne tik studentus, bet ir dėstytojus – tai puiki galimybė praplėsti profesines žinias, užmegzti akademinius ryšius ir susipažinti su naujausiomis tyrimų kryptimis. Tvarkaraštį ir medžiagą galite rasti čia: Trauma2026