Pradžia
Svetainės struktūra
Mano VILNIUSTECH
en
  • Aplinkos inžinerijos fakultetas
    • Apie fakultetą
    • Struktūra
    • Studentų atstovybė
  • Studijos
    • Apie studijas
    • Bakalauro studijos
    • Magistrantūros studijos
    • Doktorantūros studijos
    • Moksleiviams
    • Dalinės studijos
    • Perstojimo galimybės
  • Mokslas ir inovacijos
    • Apie mokslą ir inovacijas
    • Doktorantūra
    • Mokslo projektai ir tyrimai
    • Paslaugos verslui
    • Konferencijos ir renginiai
  • Tarptautiškumas
    • Apie tarptautiškumą
    • Tarptautinės galimybės studentams
    • Tarptautinės galimybės darbuotojams
    • Tarptautiniai partneriai
    • Tarptautiniai projektai
  • Padaliniai
    • Aplinkos apsaugos ir vandens inžinerijos katedra
    • Geodezijos ir kadastro katedra
    • Kelių katedra
    • Pastatų energetikos katedra
    • Aplinkos apsaugos institutas
    • Geodezijos institutas
    • Kelių tyrimo institutas
  • Kontaktai
    • Pagrindiniai kontaktai
    • Kaip mus rasti
Pradžia
en
Aplinkos inžinerijos fakultetas Naujausia informacija „Gedimino dienos‘15“ kviečia pramogauti kitaip
„Gedimino dienos‘15“ kviečia pramogauti kitaip
2015-09-16

„Gedimino dienos‘15“ kviečia pramogauti kitaip

„Gedimino dienos“ – unikalus ir visiems atviras didžiausias Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) renginys, gyvuojantis jau nuo 2001-ųjų ir kiekvieną rudenį stebinantis vis kitokia, įvairiapuse programa. Jau trečiadienį startuosiančios „Gedimino dienos“ grįžta su dar didesniais išbandymais bei gausesniu pramogų pasirinkimu.
 
Čia sau tinkančią ir patinkančią veiklą galės atrasti kiekvienas: tiek žinių ištroškęs studentas, tiek dėstytojas, tiek smalsus moksleivis. Renginys vienija ne tik VGTU bendruomenę – jame maloniai laukiami ir kitų aukštųjų mokyklų nariai.
 
Tradiciškai rugsėjo 16-ąją vyks atidarymo šventė, kurioje studentus sveikins VGTU rektorius prof. dr. Alfonsas Daniūnas ir Studentų atstovybės prezidentė Laura Ladietaitė. Po VGTU meninių klubų pasirodymo bus rikiuojamas išskirtinės technikos ir geros nuotaikos nestokosiantis paradas, besitęsiantis nuo VGTU centrinių rūmų iki Gedimino prospekto.
 
Rugsėjo 17 dieną prie VGTU centrinių rūmų šurmuliuos „Bazaras“ ir „Gedimino miestelis“. Čia renginio svečiai bus kviečiami pasivaikščioti po universitetą, susipažinti su studentais, išbandyti save ir visai dienai gauti geros nuotaikos „užtaisą“. Ištroškusiems azarto bus siūloma pasinerti į smiginio, stalo futbolo ar naktinio krepšinio turnyrus. Norintiems išbandyti savo žinias ar išmokti kažko nauja pati tinkamiausia vieta – protmūšis, o pasiilgusius kūrybinės veiklos organizatoriai kvies atsiskleisti šokių pamokose bei VGTU „flashmob‘e“. Kiekvieną veiklą lydės ne tik entuziastingas aplinkinių palaikymas, bet ir gausybė prizų.
 
„Gedimino dienose‘15“ netruks ir tarptautiškumo – VGTU Užsienio reikalų direkcija siūlys studentams dalyvauti žaidimuose bei pristatys savo veiklą. Svečius pasitiks Laser Tag, tiras, SlackLine, „Kelelio” pramogos bei Turistų klubo išbandymai. Visos šventės metu veiks ,,Ramybės skveras“, kur dalyviai galės atsipūsti ant sėdmaišių, išbandyti interaktyvaus šokio kilimą ar pasiklausyti gyvo garso pasirodymų. ,,Turgaus aikštėje“ lauks grožio paslaugos, kulinarijos studija „Chop chop“, VGTU Bibliotekos programa, tattoo darymas, grafičio piešimas bei kitos pramogos.
 
Rugsėjo 18 dieną prie VGTU centrinių rūmų „Gedimino dienas“ papildys daug dėmesio sulaukęs mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“. Jame dalyvaus ne tik visi VGTU padaliniai, bet ir atvyks svečių iš Kauno technologijos universiteto Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto, Lietuvos sporto universiteto Sporto mokslo ir inovacijų instituto, Vilniaus kolegijos, Vilniaus gimnazijų jungtinės komandos. Festivalyje netruks ir išskirtinių mokslo eksperimentų, įvairių demonstracijų bei ekskursijų.
 
Visa tai ir dar daugiau laukia VGTU Studentų atstovybės organizuojamame renginyje –- „Gedimino dienos‘15“. Organizatoriai, laukdami rekordinio skaičiaus svečių ir dalyvių, žada puikiai praleistą laiką, įdomius išbandymus, naujas žinias, pažintis ir nepamirštamus įspūdžius! Neabejok – junkis ir tu!
 
VGTU SA – už studentišką rytojų!
 
 
Aplinkos inžinerijos fakultetas
Aplinkos inžinerijos fakultetas
Apie fakultetą
Struktūra
Studentų atstovybė
Studijos
Studijos
Apie studijas
Bakalauro studijos
Magistrantūros studijos
Doktorantūros studijos
Moksleiviams
Dalinės studijos
Perstojimo galimybės
Mokslas ir inovacijos
Mokslas ir inovacijos
Apie mokslą ir inovacijas
Doktorantūra
Mokslo projektai ir tyrimai
Paslaugos verslui
Konferencijos ir renginiai
Tarptautiškumas
Tarptautiškumas
Apie tarptautiškumą
Tarptautinės galimybės studentams
Tarptautinės galimybės darbuotojams
Tarptautiniai partneriai
Tarptautiniai projektai
Padaliniai
Padaliniai
Aplinkos apsaugos ir vandens inžinerijos katedra
Geodezijos ir kadastro katedra
Kelių katedra
Pastatų energetikos katedra
Aplinkos apsaugos institutas
Geodezijos institutas
Kelių tyrimo institutas
Kontaktai
Kontaktai
Pagrindiniai kontaktai
Kaip mus rasti
Mano VILNIUSTECH
vilniustech.lt
  • Kontaktai
  • Duomenų saugumas
  • Alumni
  • E-parduotuvė
  • El. paštas darbuotojams
Saulėtekio al. 11, LT-10223 Vilnius
Informacija stojantiesiems: (0 5) 274 4949, (0 5) 274 5010; crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnByaWVtaW1hc0B2aWxuaXVzdGVjaC5sdCIgdGl0bGU9InByaWVtaW1hc0B2Z3R1Lmx0Ij5wcmllbWltYXNAdmlsbml1c3RlY2gubHQ8L2E+:xx
Bendroji informacija: (0 5) 274 5030, crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnZpbG5pdXN0ZWNoQHZpbG5pdXN0ZWNoLmx0Ij52aWxuaXVzdGVjaEB2aWxuaXVzdGVjaC5sdDwvYT4=:xx
E. pristatymo dėžutės adresas 111950243
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 111950243, PVM mokėtojo kodas LT119502413
crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOkFudGFuYXMua29udHJpbWFzQHZpbG5pdXN0ZWNoLmx0IiBzdHlsZT0icG9pbnRlci1ldmVudHM6IG5vbmU7Y29sb3I6IHJnYmEoMCwgMCwgMCwgMCk7IHBvc2l0aW9uOiBhYnNvbHV0ZTsiPkFudGFuYXMua29udHJpbWFzQHZpbG5pdXN0ZWNoLmx0PC9hPg==:xx
e-solution Mediapark
e-solution Mediapark
ATHENA