Gerbiamieji,
Sveikinu visus su rugsėjo 1-ąja – Mokslo ir žinių diena! Linkiu didelio noro mokytis ir mokyti, draugiškos aplinkos, žingeidumo, puikių įvertinimų, įdomių renginių, nuolatinio noro būti geresniais nei vakar, sveikatos, sėkmės, kantrybės ir nuostabių rezultatų!
Pagarbiai,
VILNIUS TECH Transporto inžinerijos fakulteto dekanas Olegas Prentkovskis