Fundamentinių mokslų fakulteto dėstytojai, administracija ir studentai rugsėjo 21 d. paminėjo Fundamentinių mokslų fakulteto 25 – ąjį ir FMF studentų atstovybės 16 – ąjį gimtadienius. Klausėmės orkestro muzikos, vaišinomės tortu ir kava.
Dėkojame studentams už iniciatyvą organizuojant šią šventę. Dėkojame visiems dalyvavusiems.
Kviečiame peržvelgti renginio akimirkas (Alekso Jauniaus nuotraukos)