Š. m. gruodžio mėn. 5 d., 15 val. VGTU SRK-I 704 auditorijoje vyks Verslo vadybos fakulteto doktorantų mokslinis seminaras.
Seminaro tikslas – viešai aptarti doktorantų nagrinėjamas mokslines problemas, susipažinti su pagrindiniais atliekamų tyrimų rezultatais, pasidalinti teorinėmis ir praktinėmis darbo pritaikymo galimybėmis.
Seminarui vadovaus Finansų inžinerijos katedros docentė dr. Raimonda Martinkutė-Kaulienė.
Mokslinį pranešimą skaitys Ingrida Grigonytė-Zubovienė tema „Debitorinių įsiskolinimų Lietuvos įmonėse valdymo strategijos parengimas ir įgyvendinimas” (vadovas prof. habil. dr. A. V. Rutkauskas, recenzentai: doc. dr. V. Stasytytė, dokt. R. Labanauskis).
Maloniai kviečiame dalyvauti!