- Šiuo metu skaitau…Jaume Cabré „Prisipažįtstu“.
- Knygos yra gerai, nes…tai kaip geras pašnekesys, tai kaip bilietas į nepažįstamą šalį, kaip žvilgsnis į savo artimą ar net patį save.
- Skaitau, kai…tik turiu laiko.
- Vėl skaityčiau…yra nemažai knygų, kurios vilioja prie jų sugrįžti, tarkim, Roberto Muzilio „Žmogus be savybių“ ar Louis-Fernand Célino „Kelionė į nakties pakraštį“.
- Neskaityčiau niekada…niekada nesakyk niekada.
- Mane įkvepia…geras žodis, gražus reginys, netikėta mintis, emocija ir t.t.
- Rekomenduoju…labai maloniai perskaičiau Aldous Huxley knygą „Neregys Gazoje“.
Auksuolė Beresnevičienė Informacijos išteklių formavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė