Stojantiesiems

„…kaip žvilgsnis į savo artimą ar net patį save“

Lapkričio 21, 2016
  1. Šiuo metu skaitau…Jaume Cabré Prisipažįtstu.
  2. Knygos yra gerai, nes…tai kaip geras pašnekesys, tai kaip bilietas į nepažįstamą šalį, kaip žvilgsnis į savo artimą ar net patį save.
  3. Skaitau, kai…tik turiu laiko.
  4. Vėl skaityčiau…yra nemažai knygų, kurios vilioja prie jų sugrįžti, tarkim, Roberto Muzilio  Žmogus be savybių ar Louis-Fernand Célino Kelionė į nakties pakraštį.
  5. Neskaityčiau niekada…niekada nesakyk niekada.
  6. Mane įkvepia…geras žodis, gražus reginys, netikėta mintis, emocija ir t.t.
  7. Rekomenduoju…labai maloniai perskaičiau Aldous Huxley knygą Neregys Gazoje.
Auksuolė Beresnevičienė Informacijos išteklių formavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė
 
 
Prisijungti prie „VGTU skaito“ projekto >>>
Rekomenduojamą knygą rasite čia >>>

Galerija

Panašios naujienos