2017 m. rugsėjo 27 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete Kūrybinių industrijų fakultete buvo pradėtas naujas edukologinių metodologinių seminarų ciklas. Pirmąjį šių mokslo metų seminarą vedė mūsų fakulteto socialinis partneris Audrius Martinkus, kuris visus susirinkusiuosius supažindino su interaktyvias vaizdo sprendimais mokymuose.
Dėstytojai turėjo galimybę susipažinti su šiuolaikinėmis skaitmeninio mokymo formomis: jų įvairove, prieinamumu, privalumais ir trūkumais bei, žinoma, galimybe tai pritaikyti Kūrybinių industrijų fakulteto studijų programose.