Vaikinų grupėje dėl nugalėtojų vardo kovėsi Vilniaus universiteto ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandos, kurios 2023 m. finale susitiko dėl pirmos vietos ir nugalėjo VU, šį kartą rezultatu 2:0 (25:20 25:18) nugalėtojais tapo VILNIUS TECH komanda, treniruojama Radoslav Adomovič. Ramūno Bitino auklėtinės Lietuvos taurės tinklinio turnyre užėmė 5-ąją vietą.
Komandas ir geriausius žaidėjus/-as apdovanojo Lietuvos studentų asociacijos prezidentė Indrė Čelkienė.
Geriausios merginų komandų žaidėjos:
Jovita Bukantytė – Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Geriausi vaikinų komandų žaidėjai:
Jonas Grikšas – Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Sveikiname su pergale trenerį ir rinktinės narius!
Daugiau skaitykite: https://byt.lt/sAoRQ
Nuotraukos: Modestas Gailiūnas