VGTU kartu su VU ir KTU įgyvendina LMT finansuojamą projektą „Nuotolinio darbo ir mokymo proceso organizavimo modelis ir rekomendacijos ekstremaliam ir pereinamajam laikotarpiui“ Nr. P-COV-20-54. Į projekto veiklas aktyviai įsitraukė Akademinės paramos centras. Besibaigiant 2019–2020 mokslo metams buvo atlikti nacionaliniai dėstytojų, studentų, mokytojų ir mokinių patirties tyrimai. Pirminiai tyrimo duomenys buvo pristatyti šalies savivaldybių švietimo konferencijoje „Investicijos į švietimą ir inovacijos: telkiančios, skatinančios, įgalinančios“, vykusioje Vytauto Didžiojo universitete Kaune. Be pasigyrimų nuveiktais darbais buvo galimybė paklausyti švietimo, mokslo ir sporto ministro dr. Algirdo Monkevičiaus ir kitų švietimo darbuotojų, kurie pirmiausia skatino pasirūpinti savo ir kitų saugumu, dirbti lanksčiai ir kūrybiškai ugdant asmenybes taikant skirtingas mokymosi formas. Mokslas ir išsilavinę žmonės šiandieną svarbūs kaip niekada anksčiau. Be geros komunikacijos ir kūrybinio požiūrio į susidariusias situacijas negalėtume sėkmingai judėti į priekį.
Konferencijoje šalies mokytojams buvo pristatomas mokymo įrankis "Nuotolinio mokymo(si) / ugdymo(si) vadovas", kurio dalis rengė ir dr. Gražina Droeesiger.
Plačiau apie mokslo renginį: https://www.smm.lt/web/lt/veikla/valstybine-svietimo-prieziura/savivaldybiu-svietimo-padaliniu-ir-svietimo-teikeju-konsultavimas
Nuotraukoje Elektroninių studijų grupės vedėja dr. Gražina Droessiger, Edukacinių kompetencijų grupės edukologė dr. Vida Navickienė ir Edukacinių kompetencijų grupės vedėja dr. Ilona Valantinaitė