Kviečiame apsilankyti bibliotekos Galerijoje A eksponuojamoje Danguolės Martinaitienės parodoje „Tapybai atiduodu širdį“.
„Pradėjau tapyti prieš keturis metus. Tapyba mane įtraukė į savo nepakartojamą pasaulį, suteikdama galimybę kalbėti vaizdais.Važinėju po Lietuvą, matau nuostabų grožį ir tapau atmintyje išlikusius vaizdus. Lankau studiją „Paletė“, dalyvauju parodose, esu 2017 metų „Aukso vainiko“ laureatė Vilniaus apskrityje.“ Danguolė Martinaitienė
Nuotraukų galerija >>>
Paroda veiks iki spalio 14 d.