2016 m. gegužės 17 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete vyks renginys moksleiviams ir mokytojams „Kurkime ateitį kartu su VGTU“.
Programa:
1. UNIVERSITETINĖ MOKSLEIVIŲ KONFERENCIJA
Konferencijoje kviečiame dalyvauti visus VGTU klasių mokinius ir mokytojus bei gimnazijų vadovus.
2. „MOKINYS– UGDYMAS KARJERAI– STUDENTAS’2016“
Seminare kviečiame dalyvauti mokyklų / gimnazijų ugdymo karjerai specialistus ir mokinių tarybų bei parlamentų atstovus.
3. JAUNOJO INŽINIERIAUS MOKYKLOS’16 SEZONO UŽDARYMAS
Šventėje kviečiame dalyvauti Jaunojo inžinieriaus mokyklos (JIM) klausytojus, išklausiusius 5 paskaitas ir daugiau, jiems bus įteiktas Jaunojo inžinieriaus sertifikatas.