2026 m. gegužės 30–31 d. „Teniso erdvėje“ vyko Lietuvos studentų teniso čempionatas, kuriame studentai dvi dienas varžėsi vaikinų ir merginų vienetų bei dvejetų rungtyse. Aukšto lygio varžybose puikiai pasirodė Vilniaus Gedimino technikos universiteto sportininkai, iškovoję prizines vietas ir bendroje komandinėje įskaitoje užėmę trečiąją vietą.
Didžiausią individualų pasiekimą VILNIUS TECH komandai pelnė Dominykas Stonkus, kuris vaikinų vienetų varžybose iškovojo sidabro medalį. Finale jis nusileido Vilniaus universiteto atstovui Matui Bružui, tačiau viso turnyro metu demonstravo stabilų ir aukšto lygio žaidimą.
Sėkmingai VILNIUS TECH atstovai pasirodė ir vaikinų dvejetų varžybose. Dominykas Stonkus kartu su Viliumi Šaučiūnu iškovojo antrąją vietą, finale nusileidę VU duetui Matui Bružui ir Simonui Norvaišiui. Šis rezultatas reikšmingai prisidėjo prie komandos surinktų taškų bendroje įskaitoje. VILNIUS TECH sportininkai surinko 69 taškus ir užėmė trečiąją vietą tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų.
VILNIUS TECH sportininkų rezultatai
Vaikinų vienetai
- II vieta – Dominykas Stonkus
Vaikinų dvejetai
- II vieta – Dominykas Stonkus ir Vilius Šaučiūnas
Bendroji komandinė įskaita
- Vilniaus universitetas – 85 taškai
- Lietuvos sporto universitetas – 80 taškų
- Vilniaus Gedimino technikos univeristetas – 69 taškai
Lietuvos studentų teniso čempionatą organizavo Lietuvos studentų sporto asociacija kartu su VILNIUS TECH.
Sveikiname studentą su laimėjimu!
Nuotraukos: LSSA