Lapkričio 18 d. Verslo vadybos fakultete svečiavosi Vilniaus Radvilų gimnazijos moksleiviai. Net 8 komandos iš 42 moksleivių leidosi į inovatyvių verslų kūrimo dirbtuves kartu su doc. dr. Jolanta Sabaityte. Moksleiviai generavo inovatyvių produktų idėjas, diskutavo apie jų savybes, mąstė, kokias problemas šie inovatyvūs produktai galėtų spręsti bei kūrė šių produktų vartotojų profilius. Beveik 2 val. trukmės kūrybinių dirbtuvių darbą vainikavo pristatymų sesija, kuri parodė, kokie kūrybingi ir darbštūs buvo apsilankę moksleiviai.