Š. m. balandžio 11-13 dienomis Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo vadybos fakulteto prodekanės doc. dr. Kamilė Taujanskaitė ir Agnė Vaiciukevičiūtė dalyvavo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje kartu su Europos Komisijos Komunikacijos generalinio direktorato Vizitų skyriumi organizuotame akademinės bendruomenės vizite Briuselyje. Išvykos metu buvo lankytasi ES institucijose – Europos Komisijoje ir nuolatinėje Lietuvos atstovybėje ES.
Vizito metu buvo susitikta su Europos Sąjungos institucijų pareigūnais, tokiais kaip: Jesús CARMONA NÚÑEZ, Tamsin ROSE, Stefaan DE RYNCK, Markus SCHULTE, Telmo BALTAZAR, Gueorgui IANAKIEV, Massimo GARRIBBA, Jolana MUNGENGOVA. Be to, vyko susitikimai su Lietuvos atstovais, dirbančiais ES institucijose: komisaru, atsakingu už sveikatos ir maisto apsaugą – Vyteniu Povilu Andriukaičiu, jo kabineto vadovu Arūnu Vinciūnu, Aplinkos apsaugos generalinio direktorato Žiedinės ekonomikos skyriaus direktoriumi Kęstučiu Sadausku bei LR ambasadore prie ES Jovita Neliupšiene.
Susitikimuose aptarta Europos Komisijos (EK) sudėtis, jos prioritetai ir veiklos principai, EK darbo programa 2018 metams, ES ateitis atsižvelgiant į šiuolaikinius iššūkius, Brexit'as ir su tuo susiję derybiniai aspektai, ES biudžetas ir finansiniai klausimai iki 2020 m., ES gynybos fondas ir jo paskirstymas, pasiruošimas naujiems rinkimams 2019 m., ES branduolinis ir kibernetinis saugumas, ES prekybos politika ir t.t.
Delegacija, sudaryta iš Vilniaus universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Mykolo Romerio universiteto, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto ir Klaipėdos universiteto akademinės bendruomenės narių, gavo daug vertingos bei aktualios informacijos ir buvo maloniai nustebinta suteiktomis išskirtinėmis galimybėmis pamatyti ES institucijų darbą iš arti.