Stojantiesiems

VGTU – virtualioje parodoje „Resta 2020“

Birželio 2, 2020

Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu prisijungimu. Paroda vyks birželio 2–5 dienomis. Prie virtualios parodos organizuojamų renginių birželio 4 d. prisijungs ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovai. 

VGTU atstovų pranešimas per „Zoom“ platformą vyks birželio 4 d. 10:30–12:00 val. Pranešimo tema: Statyba 4.0. ir universitetas: kaip universitetas gali paskatinti pramonės pažangą? Renginių programą ir ZOOM nuorodas galite rasti čia

Pranešėjai:
• Vladimir Popov – SSIMTC direktorius
• Tatjana Grigorjeva – GKGK docentė (gal SIMfm-19 grupės studentai prisidės)
• Linas Gelažanskas – AGAI Aeronautikos inžinerijos katedros docentas
• Žygimantas Pagalys – studentas
 
Bus kalbama apie VGTU Statinių skaitmeninio ir informacinio modeliavimo technologijų Centro indėlį, įgyvendinant Statybos sektoriaus skaitmeninimo strategiją ir diegiant Skaitmeninės statybos technologijas į: studijas, mokslo ir tyrimų plėtrą, paramą verslui, Vyriausybės statybos sektoriaus skaitmeninimo strateginę programą (BIM LT projektą).

Renginio organizatorių tikslas – pasitelkus modernius sprendimus, kuriems galimybę atveria šiuolaikinės technologijos, tiek dalyviams, tiek lankytojams suteikti progą vieniems kitus atrasti. Į „Virtualią Restą“ „atvykę“ lankytojai galės rinktis renginius ir vebinarus arba patekti į temines sales, o jose ras dalyvius, kurių stenduose galės sužinoti apie jų siūlomą produkciją bei gauti visą reikiamą informaciją apie dominančią įmonę.
 

Galerija

Panašios naujienos

Iškilmingoje šventėje pagerbti geriausi VILNIUS TECH sportininkai ir menininkai
Iškilmingoje šventėje pagerbti geriausi VILNIUS TECH sportininkai ir menininkai
Birželio 9 d. VILNIUS TECH vyko iškilminga geriausių universiteto studentų sportininkų ir menininkų pagerbimo šventė, subūrusi akademinės bendruomenės narius pasidžiaugti ryškiausiais studentų pasiekimais. Renginį sveikinimo žodžiais pradėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektorius prof. dr. Romualdas Kliukas, pabrėžęs studentų atkaklumą, talentą ir universiteto vardo garsinimą tiek Lietuvoje, tiek tarptautinėje erdvėje. Susirinkusiuosius taip pat sveikino VILNIUS TECH Sporto ir meno centro direktorius Alfredas Lukaševičius, dėkodamas studentams už jų atsidavimą, pasiektus rezultatus ir aktyvų universiteto bendruomenės gyvenimo puoselėjimą. Šventėje dalyvavo fakultetų dekanai, prodekanai ir fakultetų atstovai, kurie asmeniškai sveikino studentus bei džiaugėsi jų pasiekimais sporto ir meno srityse. Renginio metu buvo pagerbti studentai, kurie savo talentu, darbu ir rezultatais išsiskyrė universiteto bendruomenėje bei sėkmingai reprezentavo VILNIUS TECH įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose. Jauki atmosfera, nuoširdūs sveikinimai ir bendruomeniškumo jausmas sukūrė ypatingą šventę, tapusią gražiu įvertinimu studentams, treneriams bei meno kolektyvų vadovams už jų pastangas, pasiekimus ir indėlį į universiteto vardo garsinimą. Nuoširdžiai dėkojame VILNIUS TECH Viešosios komunikacijos direkcijai už paramą renginiui.
Plačiau