Šią savaitę LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Mechanikos fakulteto (MF) studentui Simui Sviensui skyrė Prezidento Jono Žemaičio vardinę – 275 eurų – stipendiją.
„Stipendija tik paskatina veikti ir daryti dar daugiau, aktyviai tęsti dabartines veiklas ir niekad nepabijoti imtis naujų iššūkių. Kitiems linkiu lygiai to paties – niekad nesustoti vietoje“, – sako Mechanikos inžinerijos III kurso studentas Simas.
Jaunasis ateities kūrėjas taip pat dėkingas ir VILNIUS TECH – už galimybę kurti naujus ryšius.
Šią ir kitas prezidentų vardines stipendijas geriausiai besimokantiems šalies studentams ŠMSM įsteigė 1995 metais. Kasmet numatoma iki 30 prezidentų vardinių stipendijų ir į jas gali pretenduoti visų aukštųjų mokyklų studentai, studijuojantys valstybės finansuojamose ir nefinansuojamose vietose.