Š.m. birželio 15 d. Menų fabrike „Loftas“ vyko tradicinė Geriausiųjų VILNIUS TECH studentų sportininkų ir menininkų apdovanojimų ceremonija.
Susirinkusius studentus bei renginio svečius pasveikino Gerb. VILNIUS TECH rektorius Romualdas Kliukas bei Sporto ir meno centro direktorius Alfredas Lukaševičius. Studentai buvo apdovanoti už aukštus sportinius pasiekimus, už aktyvų ir iniciatyvų dalyvavimą visuomeniniuose renginiuose.
Geriausiųjų VILNIUS TECH studentų sportininkų ir menininkų vakarą vainikavo ir savo pasirodymu džiugino Monika Ambrazevičiūtė ir DJ Basanavičius.
Dėkojame studentams, meno kolektyvų vadovams bei sporto treneriams už visą įdėtą darbą ir pasiektus rezultatus!
Šventės akimirkos: