2019 m. balandžio 2 d. Transporto inžinerijos fakultete viešėjo AB „Lietuvos geležinkeliai“ Traukinių valdymo skyriaus vadovas Dalius Jusaitis. Svečias 3 ir 4 kurso Mobiliųjų mašinų ir geležinkelių transporto katedros studentams skaitė paskaitą tema „Lokomotyvų valdymo žmogiškųjų išteklių racionalaus planavimo ir vadybos skaitmeniniai metodai“. Paskaita sulaukė didelio susidomėjimo. Jos metu užsimezgė betarpiškas ryšys tarp lektoriaus ir auditorijos. Daliui Jusaičiui teko atsakinėti į gausius dėstytojų ir studentų klausimus apie operatyvaus traukinių ir jų įgulų valdymo subtilybes.
Prof. dr. Gintautas Bureika