Lapkričio 10 dieną Fundamentinių mokslų fakulteto tarybos viešas posėdis buvo neeilinis. Turbūt per visą fakulteto istoriją viename posėdyje bendruomenei paskaitas skaitė trys FMF profesoriai – Diana Kalibatienė iš Informacinių sistemų katedros, Simona Ramanauskaitė ir Dmitrij Šešok iš Informacinių technologijų katedros.
Šių viešų paskaitų tikslas – fakulteto tarybai ir bendruomenei pristatyti mokslinę ir pedagoginę veiklą, atsakyti į tarybos narių klausimus. Tarybos nariai vienbalsiai pritarė teikti Senatui šių mokslininkų ir dėstytojų kandidatūras profesoriaus pedagoginiam vardui gauti. Tame pačiame posėdyje buvo patvirtintas ir teikimas Senatui docento pedagoginį vardą tvirtinti Nomedai Bratčikovienei, Matematinės statistikos katedros dėstytojai.