„Sveikame kūne – sveika siela“, – šia filosofija vadovaujasi Vilniaus Gedimino technikos universiteto Sporto ir meno centras, Sporto skyriuje bendruomenei pristatantis dvi naujas sportines veiklas.
Jau balandžio 6 dieną startavo „Press+Back+Body Pump“ treniruotės, o šiandien kovos menų mėgėjai ir jiems prijaučiantys kviečiami į kovinės savigynos treniruotes.
Primename, kad kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį vyksta jogos, o antradieniais ir ketvirtadieniais „Core“ užsiėmimai.
Plačiau apie sporto užsiėmimus skaitykite čia.