Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) akademinis choras „Gabija“ lapkričio 20-22 dienomis dalyvavo XVII-am Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalyje, skirtame paminėti tarptautinę Studentų dieną ir siekiančiame apimti ne tik meninę-koncertinę veiklą, bet ir nacionalinių chorinio meno tradicijų puoselėjimą, jaunimo estetinį, pilietinį ugdymą. Festivalis kasmet vyksta viename iš didžiųjų Lietuvos miestų, šiemet Šiauliuose ir Šiaulių apskrityje.
Šiemet renginyje dalyvavo net 17 chorų, daugiau nei 600 choristų. VGTU choras „Gabija“ festivalio metu turėjo net tris koncertus. Lapkričio 21 d. rytą choras koncertavo Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje, o vakare koncertą surengė ir Kelmės Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje, kuriose klausytojams padovanojo gražiausius laiko patikrintus bei naujus, dar niekam nedainuotus kūrinius. Lapkričio 22 d. kartu su visais kitais studentų chorais VGTU choras „Gabija“ dalyvavo festivalio baigiamajame koncerte Šiaulių koncertų salėje „Saulė“, kurioje atliko bendrą kūrinį – žavias Bobo Chilcotto „Mažąsias džiazo mišias“(„A Little Jazz Mass“) bei kitus visiems gerai žinomus kūrinius.
Festivalio metu choras taip pat turiningai ir dvasingai leido laiką lankydamas Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčią ir vienuolyną, taip pat svečiavosi Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje ir Šiluvos koplyčioje, aplankė Kryžių kalną bei šalia esantį Brolių Pranciškonų vienuolyną. Pasisėmę dvasinės energijos, choristai nekantriai laukia artėjančios pačių organizuojamos chorų šventės gruodžio 4 d. „Žiemos šviesa“.