Vasario 1 d. vyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Senato posėdis, kurio metu buvo suformuota nauja vadovybė.
Tapti Senato pirmininku buvo pasiūlyti prof. dr. Alfonsas Daniūnas, prof. dr. Audrius Vaitkus ir doc. dr. Sonata Tolvaišienė.
Senato pirmininku buvo išrinktas prof. dr. Alfonsas Daniūnas, o pirmininko pavaduotoju – prof. dr. Donatas Čygas.
Posėdžio metu buvo suformuoti ir Senato komitetai:
- Mokslo komiteto pirmininku išrinktas prof. dr. Olegas Prentkovskis,
- Plėtros ir kokybės komiteto pirmininku – prof. dr. Rima Tamošiūnienė,
- Studijų ir studentų komiteto pirmininku – doc. dr. Dainius Jasaitis,
- Teisės ir etikos komiteto pirmininku – doc. Gintautas Blažiūnas.
Daugiau informacijos apie Senatą ir jo atliekamas funkcijas galite rasti čia.