Balandžio 23 d. (pirmadienį) 14 val. VGTU bibliotekos Aktyvaus mokymosi erdvėje laukiame visų susitikime su kunigu, rašytoju Algirdu Toliatu.
„… turime padaryti tai, kas nuo mūsų priklauso. Jeigu tai įstengtume, o visa kita paliktume Dievui, pasaulis pasikeistų, nes pirmiausia mes patys keistumės. Keisdamiesi pritraukiame kitokius žmones, kitokias mintis, palaiminimus, Šventąją Dvasią, parengiame jai vietą. Ją ruošiame žengdami kiekvieną teisingą žingsnį. Kiekvienas nežengtas, sulaikytas, sustabdytas žingsnis – tai užgniaužtas talentas, kuris neduoda vaisiaus. Mes tik manome, kad tie talentai mūsų, bet visa ką turime, esame gavę ir neturime teisės jų užgniaužti. Juos mums Dievas davė padauginti, todėl turime dalytis.“ (Ištrauka iš A. Toliato knygos „Žmogaus ir Dievo metai“)
VGTU bibliotekos programa Nacionalinės bibliotekų savaitės metu.