Stojantiesiems

TIF pristatė Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos abiturientams elekromobilį

Gruodžio 16, 2015
2015 m. gruodžio 15 d. Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos abiturientai aplankė VGTU "LinkMenų fabrikas", kurio atidarymas įvyko šių metų gruodžio 3 d. Kūrybiškumo ir inovacijų centras „LinkMenų fabrikas“ yra nauja ir šiuolaikiška erdvė studentų kūrybiškumui ugdyti. Šiame centre yra įkurtas Transporto inžinerijos fakulteto (TIF) transporto techninės kūrybos erdvė (garažas – dirbtuvės), kurioje studentai  galės inovatyvių idėjų įgyvendinimui pritaikyti universitetines žinias, plėtoti komandinį darbą, dalyvauti nuolatiniame kūrybiniame ir techniniame procese. Šiame garaže TIF Automobilių katedros labaratorijos meistras Paulius Skačkauskas pristatė studentų entuziastų sukonstruotą dvivietį elektromobilį. Tai vien elektra varoma transporto priemonė, kuri visą jai reikalingą energiją kaupia įkraunamuose akumuliatoriuose. Labaratorijos meistras Paulius Skačkauskas gimnazistams paaiškino, kad Automobilių transporto katedros studentų ir dėstytojų kolektyvas įrodė, jog universitete galima ne tik projektuoti, bet ir pagaminti alternatyvia energija varomą transporto priemonę. Elektromobilis abiturientams buvo parodytas neatsitiktinai – elektromobilis simbolizuoja vis didėjantį Transporto inžinerijos studijų programos ir mokslo krypčių dėmesį alternatyviajai energijai bei demonstruoja, kaip galima tapti sėkmingu pavyzdžiu, sprendžiant ekologijos problemas transporto srityje.
Moksleiviai turėjo unikalią galimybę pasižvalgyti ir po kitus VGTŲ "Linkmenų fabrikas" kūrybinius biurus ir dirbtuves.
 

Nuotraukų autorius Audrius Griška

Galerija

Panašios naujienos