Š.m. Balandžio 13 d. VILNIUS TECH Sporto salėje vyko Nacionalinės studentų tinklinio lygos finalinės varžybos.
Pasak tinklinio trenerio R. Adamovič, studentai daug dirbo, treniravosi ir dėjo visas pastangas, kad iškovotų pirmąją vietą. Taip pat treneris išskirtinai dėkojo sirgaliams, kurie negailėjo savo laiko ir atvyko palaikyti studentų.
R. Adamovič akcentavo, jog ypatingai šios varžybos svarbios komandos kapitonui Pauliui Kochanskui, kadangi jis paskutinį kartą atstovavo VILNIUS TECH komandą NSTL čempionate.
Dėkojame komandos kapitonui Pauliui K. už visą įdirbį ir ilgametį komandos atstovavimą čempionatuose.
Sveikiname visą komandą ir trenerį su iškovota pirmąją vieta!