Balandžio 25 d. buvo atidarytas tarptautinis šiuolaikinio meno festivalis Art-Minsk (Baltarusija), kuriame Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Fundamentinių mokslų fakulteto Grafinių sistemų katedros dėstytoja doc. Meda Norbutaitė su savo tapyba atstovauja Lietuvos ekspozicijos dalį. Lietuvos meną pristato Lietuvos dailininkų sąjungos galerija „Arka“ , tarpininkaujant Lietuvos Respublikos ambasadai Baltarusijos Respublikoje.
Festivalis apima beveik visas reikšmingas Minsko ekspozicines erdves. Lietuvos menininkų darbai eksponuojami viename iš didžiausių Baltarusijos parodinių centrų, reprezentuojančių meną, pagrindiniame projekto pastate – respublikinėje meno galerijoje Minsko meno rūmai.
Festivalis vyks iki gegužės 20 d.