Š.m. Balandžio 12 d. Šešios komandos dalyvavo tradiciniame Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) turnyre Povilo Grigonio taurei laimėti.
B grupėje pirmą vietą užėmė Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai. Jie rezultatu 11:1 nustelbė Mykolo Romerio universitetą bei lygiosiomis 3:3 sužaidė su Kauno technologijos universitetu. Prieš tai KTU komanda 6:0 pranoko MRU ekipą.
Turnyrą vainikavo finalas tarp VU ir VILNIUS TECH komandų. Rungtynes rezultatu 4:1 laimėjo VU studentai, na, o VILNIUS TECH futbolo rinktinė liko antroje vietoje.
VILNIUS TECH komandoje individualius apdovanojimus pelnė Nojus Jančiauskas.
LSFL ruošiasi Lietuvos studentų futbolo čempionato antrojo rato startui, kuris vyks balandžio pabaigoje. Kviečiu studentus aktyviai dalyvauti treniruočių procese, tam, kad galėtų atvėsinti galvas nuo mokslų bei sėkmingai išlaikyti vasaros sesiją“, – sakė LSFL direktorius Vytas Jančiauskas.
Sveikiname VILNIUS TECH studentus bei trenerį su iškovota antrąja vieta!