VAIKINŲ TINKLINIO KOMANDA
VILNIUS TECH TINKLINIO KOMANDA 2023/2024 m. m.
TRENERIS
RADOSLAV ADAMOVIČcrypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnJhZG9zbGF2LmFkYW1vdmljQHZpbG5pdXN0ZWNoLmx0Ij5yYWRvc2xhdi5hZGFtb3ZpY0B2aWxuaXVzdGVjaC5sdDwvYT4=:xx |
KOMANDA
VAIKINŲ TINKLINIO KOMANDA 2023/2024 M. M.
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė | Pozicija | Fakultetas | Kursas |
1 | Karolis Lanevski | jungiantis | STF | 2 |
2 | Deimantas Jarmalavičius | jungiantis | TIF | 4 |
3 | Martynas Norkūnas | jungiantis | APF | baigęs |
4 | Tauras Velička | libero | KIF | 2 |
5 | Kipras Vaičius | puolėjas | STF | 4 |
6 | Oleg Zinovjev | puolėjas | AGAI | 1 |
7 | Girius Plikionis | puolėjas | STF | 1 |
8 | Emilis Bartkus | puolėjas | APF | 3 |
9 | Mindaugas Banzinas | puolėjas | APF | 3 |
10 | Tautvydas Pranys | puolėjas | STF | 2 |
11 | Jokūbas Šniauka | puolėjas | STF | 2 |
12 | Emilis Vinkevičius | puolėjas | ELF | 2 |
13 | Paulius Vielys | puolėjas | STF | baigęs |
14 | Vilius Rimkevičius | puolėjas | STF | 2 |
15 | Paulius Kochanskas | libero | MEF | 2 mag. |
16 | Danielius Čiumakas | VVF | 1 | |
17 | Yutaka Matuševas | ELF | 1 | |
18 | Vakaris Mindaugas Kviklys | puolėjas | ELF | 2 |
19 | Tautvydas Solotkus | STF | 1 |
VARŽYBOS
2024 m. gegužės 16-19 d., Kaunas
REZULTATAI
2023/2024 m. m.
Galutinis komandų išsidėstymas:
I vieta: VILNIUS TECH
II vieta: VU
III vieta: LSU
IV vieta: KU
Į simbolinį lygos septynetą pateko:
Geriausias centro blokuotojas - Aistis Miežetis,
Geriausias puolėjas - Vilius Rimkevičius,
Geriausias laisvasis gynėjas (libero) - Paulius Kochanskas,
Geriausias jungiantysis - Karolis Lanevski,
Lygos MVP pripažintas - Tautvydas Pranys (finalo rungtynėse T. Pranys surinko 12 taškų ir 10 naudingumo balų).
Galutinis komandų išsidėstymas:
I vieta: VILNIUS TECH
II vieta: VU
III vieta: LSU
IV vieta: KU
Į simbolinį lygos septynetą pateko:
Geriausias centro blokuotojas - Aistis Miežetis,
Geriausias puolėjas - Vilius Rimkevičius,
Geriausias laisvasis gynėjas (libero) - Paulius Kochanskas,
Geriausias jungiantysis - Karolis Lanevski,
Lygos MVP pripažintas - Tautvydas Pranys (finalo rungtynėse T. Pranys surinko 12 taškų ir 10 naudingumo balų).
2023 birželio 10 d., Vilnius
Nuotraukos
Vieta | Komanda |
1 vieta | Patrikas Stankevičius / Matas Navickas (VDU) |
2 vieta | Mantas Donėla / Tomas Gavrilovas (VU) |
3 vieta | Deimantas Jarmalavičius / Emilis Bartkus (VILNIUS TECH) |
4 vieta | Arnas Pileckis / Tomas Vyšniauskas (KTU) |
5-8 vieta | Tomas Aleksa / Mykolas Suchanekas (LSU) |
5-8 vieta | Ignas Šlaustas / Girvydas Rimeika (VU) |
5-8 vieta | Rokas Astrauskas / Laurynas Peciukonis (VU) |
5-8 vieta | Ainis Stasiulevičius / Izaokas Kaminskas (ViKo) |
9-13 vieta | Oleg Zinovjev / Kipras Vaičius (VILNIUS TECH) |
9-13 vieta | Emilis Vinkevičius / Tauras Velička (VILNIUS TECH) |
9-13 vieta | Domantas Savickas / Dovydas Raila (MRU) |
9-13 vieta | Augustinas Gruodis / Dominykas Karkazas (LSU) |
9-13 vieta | Lukas Pawlowski / Ričardas Glodenis (MRU) |
Nuotraukos
VILNIUS TECH tinklinio komanda:
Emilis Bartkus (APF)
Mindaugas Banzinas (APF)
Paulius Kochanskas (MEF)
Martynas Norkūnas (APF)
leg Zinovjev (AGAI)
Kipras Vaičius (STF)
Tauras Velička (KIF)
Vilius Rimkevičius (STF)
Tautvydas Pranys (STF)
Karolis Lanevski (STF)
Treneris - Radoslav Adamovič
Dalyvavo 5 vyrų komandos:
1 vieta - RTU
2 vieta - VILNIUS TECH
3 vieta - RSU
4 vieta - TLU
5 vieta - TTK UAS
-
- Puslapio administratoriai:
- Justina Pleskevičiūtė
- Kristina Lazickienė
- Giedrė Burneikaitė
- Raminta Kuktaitė
- Ugnė Daraškevičiūtė